کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره رامان:

     این کلینیک با همکاری روان شناسان گرایشهای مختلف رشته های روانشناسی و مشاوره که با هدف ارتاقی سلامت و بهداشت روان و همچنین ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای و درمانی در سال ….  با مجوز سازمان بهزیستی استان تهران و به شماره ثبت …….  ، توسط خانم اعظم علیمردانی تاسیس گردید .

    کلینیک مشاوره روانشناختی رامان،در حوزه های مختلف علم روانشناسی و مشاوره و آموزشهای شهروندی به شهروندان و اهالی محترم غرب استان تهران،آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد .

        کلینیک مشاوره روانشناختی رامان با بهره مندی از کادر علمی ، درمانی و آموزشی مجرب و با توجه به ماموریت خود ، خدمات زیر را در سطح منطقه و استان ارائه می نماید :

۱- آموزش بهداشت روانی با برگزاری کارگاه های عمومی : از جمله عزت نفس ، ابراز وجود ، مدیریت خشم ، مهارتهای زندگی ،فرزند پروری،اخلاق رفتار اجتماعی به کودکان،شیوه های مطالعه

۲- درمانی: .

۲- راهنمایی و مشاوره ازدواج : ارائه کمک های تخصصی برای آگاه ساختن مراجعان از ماهیت و اهداف ازدواج ، شرایط لازم برای ازدواج ، ملاکهای انتخاب همسر ، انتخاب صحیح همسر و کسب آمادگی برای یک زندگی زناشویی موفق .

۳ – مشاوره بهداشت روانی : ارائه کمک های تخصصی برای رفع مشکلات شناختی ، عاطفی ، رفتاری ، رشدی ، ارتباطی و شخصیتی .

۴- راهنمایی و مشاوره تحصیلی : ارائه کمک های تخصصی در انتخاب صحیح و بهینه رشته تحصیلی ، مدیریت استرس و اضطراب آزمون،رفع مشکلات تحصیلی شیوه های مطالعه ،برنامه ریزی درسی

۵- راهنمایی و مشاوره خانواده :

۶- راهنمایی و مشاوره زناشویی :

۷- راهنمایی و مشاوره شغلی :

۸- سنجش و اندازه گیری : .

ArabicEnglishPersianTurkish